ابرش پروازابرش پرواز
فراموشی رمز عبور ؟

فرانسه+ اسپانیا ۱۰روزه نوروز ۹۷

لینک کوتاه مطلب : http://abrashparvaz.ir/?p=2559
درجه هتل هر نفر در اتاق ۲تخته هر نفر در اتاق ۱تخته کودک۱۱-۴ سال  با تخت کودک ۴-۲سال بدون تخت کودک زیر  دو سال
۴ستاره ۲/۹۹۰/۰۰۰ تومان

۲۲۹۰ یورو

۲/۹۹۰/۰۰۰ تومان

۳۳۹۰ یورو

۲/۵۹۰/۰۰۰ تومان

۱۶۹۰یورو

۲/۵۹۰/۰۰۰ تومان

۸۹۰ یورو

۹۹۰/۰۰۰ تومان

مسیر سفر: تهران- بارسلون ( هوایی)، بارسلون ( ۳شب) ، بارسلون – زاراگوزا- مادرید ( زمینی) ، مادرید ( ۲شب)، مادرید-پاریس( هوایی) پاریس ( ۴شب) پاریس-تهران(هوایی)

گشتها: روز دوم: گشت شهری بارسلون. روز سوم گشت شهری بارسلون. روز چهارم: گشت شهری زاراگوزا ( در مسیر بارسلون- مادرید) روز پنجم: گشت شهری مادرید. روز هفتم: گشت شهری پاریس. روز هشتم: گشت شهری پاریس

فرانسه جایی که تفاوت را از جنبه ی دیگری حس می کنید. رنگ ها، ساختار معماری، کافه ها، رستوران ها، همه و همه جلوه ای متفاوت دارند. خیابان شانزه لیزه ی معروف و رنگارنگ که تجلی جامعه ی مدرن شهری و زندگی بورژوازی می باشد، از یک سو به میدان شارل دوگل و از دیگر سو به میدان کنکورد ختم می شود. میدان کنکورد نیز از باغ توئیلری و ستون های مصری تشکیل شده است به طوری که با ادامه ی باغ به موزه ی لوور می رسیم. موزه ای بزرگ با شهرت جهانی که بخش های بسیاری از آن مربوط به تاریخ باستانی ایران می باشد. مگر می شود از پاریس گفت و برج ایفل را به فراموشی سپرد؟ هرچند که برای بالا رفتن از این برج باید ساعتها در صف ایستاد ولی این ارزش را دارد که یک بار امتحان کنید. در پاریس که هستید چرا نباید به محله های سن میشل و سن ژرمن سری بزنید؟ جایی که خواستگاه بسیاری از نویسندگان و هنرمندان فرانسوی است و یا محله ی مدرن لادفانس که به نیویورکِ پاریس معروف است. محله ای با آسمان خراش ها و برج های سر به فلک کشید ه که ساعت ها ذهن شما را به رویاپردازی مشغول می کند.اسپانیا، کشوری کوهستانی، چندزبانه و با آب و هوای مدیترانه ای است که در غرب اروپا واقع شده است. مهمترین شهرهای اسپانیا عبارتند از مادرید، بارسلون، مالاگا، گرانادا، و سویل .اسپانیا کشوری دموکراتیک و توسعه‌یافته با پیشینه تاریخی غنی است ، که هر گردشگری آرزوی سفر به آن را دارد. مادرید، پایتخت اسپانیا، شهر تاریخ، موسیقی، شور و هیجان و فوتبال است. مادرید را می توان نمونه ی کوچکی از اسپانیا دانست. از دیدنی های مادرید می توان کاخ سلطنتی، موزه ی رینا سوفیا، میدان پورتودل سو، و ورزشگاه ساننیاگوبرنابئو و باشگاه رئال مادرید را نام برد. بارسلون مرکز بخش خودمختار کاتالونیا پس از مادرید پر جمعیت ترین شهر اسپانیا و یکی از معروفترین و زیباترین شهرهای این کشور می باشد و با داشتن جاذبه های گردشگری متنوع سالانه میلیونها توریست را به خود جذب می کند. آکواریوم بارسلونا با وجود گونه های مختلفی از ماهی ها و دیگر آبزیان، از جمله جذابیت های گردشگری بارسلون می باشد. رامبلا معروفترین خیابان آن ، جایی است که می توانید فرهنگ غنی مردم اسپانیا را از نزدیک لمس کنید. بلوار عریضی که کافه ها و رستوران های زیبا آن را پر کرده اند و شما میتوانید با قدم زدن در این خیابانِ زیبا، خاطرات خوشی را برای خود ،رقم بزنید.اگر طرفدار فوتبال هستید، موزه‌ ی باشگاه بارسلونا، برای شما دیدنی‌ترین موزه‌ خواهد بود . به شما پیشنهاد می دهیم در سفر خود به این شهر، دیدن تپه مونجوئیک و آثار معمار معروف گائودی ( پارک ،کلیسا ، ساختمان و …) رافراموش نکنید . سواحل شنی بارسلونا و رستوران‌های شهر شما را وسوسه خواهند کرد تا تمام روز را آن‌جا بگذرانید .در هر حال تماشای یک بازی هیجان انگیز در ورزشگاه نیو کمپ بارسلونا، می تواند از ماندگارترین خاطرات سفر شما باشد.